کیسه زباله خودرو فصل پنجم
                                                        
درباره وبلاگ

شرکت تجاری تبلیغاتی فصل 5 در سطح کشور به عنوان بزرگترین تولید كننده کیسه دائمی زباله خودرو نقش مهمی را در ارتباط با افزایش میزان آشنایی و بهرمندی هموطنان عزیز با حقوق شهروندی و حفظ و مشارکت در زیبایی شهر ها و جاده های کشور و جلوگیری از انباشت زباله های حاشیه جاده ها داشته و مشارکت بخش های مختلف نهاد های دولتی و خصوصی از جمله شهرداری ها -صنایع -بیمه ها و.. با برد تبلیغاتی ایفا می نماید.

این شرکت علاوه بر تولید و عرضه کیسه دائمی زباله خودرو در بخش های مختلف تبلیغاتی از جمله خدمات طراحی-چاپ و هدایای تبلیغاتی كه دارای كیفیـت قابـل رقابت با سایر شرکت های هم سطح می باشد، همواره به دنبال نو آوری و برآورده کردن نیاز های مشتریان عزیز با نو آوری در عرصه های مختلف و تامین سفارشات مختلف شما جهت برآورده کردن اندیشه های تبلیغاتی و رونق اقتصادی شما و نهایتا جامعه می باشد. در راستای بهبودكیفیت،فصل 5 كوشش می كند كه باافزایش کیفیت و کاهش قیمت و بهره مندی از چاپ خانه ها ی مجهز با دستگاه های روز دنیا محصولاتی در خور شان و منزلت مشتریان گرامی تولید و عرضه نماید

فراتر از مرز رویاهایتان

مدیر وبلاگ : فصل 5
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

   
   

AvaCode.2
نوع مطلب : تصاویر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 26 مهر 1393 :: نویسنده : فصل 5


در سال 1974در ایالت کینگ دام نشریه ای با عنوان "جنگ با زباله و سایت بازیافت" چاپ شد.
که گر چه فقط شامل چند توصیه بود ولی باعث شد که امر بازیافت به طور عمومی وسیاسی افزایش یابد.به دنبال آن در سال 1976 اولین گزارش انجمن مدیریت زباله (W.M.A.C)منتشر شد تحت عنوان یک مدیریت فراگیر زباله باید در کنار علم و اقتصاد به عنوان یک هدف مطرح شود به گونه ای که از تولید بیشتر زباله جلوگیری شود و از موادی که تولید می شوند در تمام مراحل استفاده بهینه شود.
مهمتر عمل کنترل آلودگی در سال 1974و عمل حفاظت محیط زیست در سال 1990 بود که موجب شد بسیاری از نوشته ها به سیاست بازیافت به عنوان تنها راه چاره بنگراند.
نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


مدتی است در بعضی از استان های كشور طرح جریمه و برخورد با رانندگانی كه زباله های خود را از خودرو به بیرون پرتاب می‌کنند، اجرا می شود. همه ما بارها شاهد این عمل زشت از سوی برخی شهروندان بوده‌ایم به طوری که هنجار شکنی برای عده‌ای به امری عادی تبدیل شده است.

همه ما به خوبی میدانیم ریختن زباله ها در معابر و خیابان ها، موجب نادیده گرفتن حقوق شهروندی می‌گردد. یکی از شهروندان در این‌باره میگوید: متأسفانه نبود فرهنگ صحیح و اطلاع رسانی دقیق در مورد حفظ محیط زیست موجب به وجود آمدن این گونه موارد می شود از طرفی ریختن زباله در معابر و خیابان ها، سبب آلودگی محیط زیست و به وجود آمدن مشكلاتی برای افراد و ساكنان آن منطقه می‌گردد. آنچه به وضوح بر همگان مشخص است این که ریختن زباله ها در پارك ها و فضای سبز شهر، مناظر ناخوشایندی را ایجاد می كند كه در این خصوص باید برخورد جدی شود اما متاسفانه همگی ما این مهم را تنها وظیفه ای برای دیگران می‌دانیم و از سهم خود در اینباره غافلیم. آلودگی فضای سبز و پارك ها در تابستان با ازدیاد مسافران بیشتر می شود و می‌طلبد مأموران شهرداری با نظارت به موقع مانع این كار شوند. همان گونه كه در شهرهای دیگر كشور با افرادی كه زباله های خود را از خودرو به بیرون پرتاب می كنند، برخورد می‌شود باید اجرای این طرح همگانی شود تا شاهد این گونه بی‌مسئولیتی‌ها نباشیم شهر ما مانند خانه خودمان است، همان گونه كه برای پاكیزگی خانه های خود تلاش می كنیم باید برای حفظ تمیزی شهر نیز كوشا باشیم. یك جامعه شناس می گوید: حفظ بهداشت و فرهنگ شهروندی از موارد مهم اصول شهرنشینی است كه متأسفانه این موارد از سوی بعضی از شهروندان نادیده گرفته می شود. پرتاب زباله از خودرو یکی از مهمترین معضلات بهداشتی و اخلاقی است که موجب رنجش دیگران و نادیده انگاشتن حقوق شهروندی می‌گردد.

وی تصریح می كند: بعضی از افراد با این تصور كه مأموران خدمات شهری شهرداری موظف هستند زباله ها را جمع آوری كنند، نسبت به حفظ پاكیزگی خیابان ها و معابر بی توجه هستند.

همگی ما موظف هستیم در قبال کاهش این رفتار تلاش کنیم همچنین فرهنگ سازی، اجرای قوانین و آموزش شهروندی در كاهش این معضل اجتماعی می تواند مؤثر باشد. مسئولان فرهنگی شهرداری و رسانه ها تأثیر به سزایی در فرهنگ سازی صحیح دارند. باید تمام رانندگان موظف شوند در داخل خودروهایشان ظرف زباله بگذارند و زباله های تولیدی را در آن بریزند. یك كارشناس ارشد پژوهش علوم اجتماعی بیان نمود شهر حوزه عمومی زندگی افراد جامعه است و مردم باید همان احساس مسئولیتی كه نسبت به حوزه خصوصی زندگی شان (منزل) دارند، نسبت به شهرشان نیز داشته باشند.

باید نسبت به شهری كه در آن زندگی می كنیم احساس «خودی بودن» داشته باشیم كه اما در حال حاضر فاصله عمیقی میان این حوزه عمومی و خصوصی به وجود آمده است. وی افزود: ریختن زباله در خیابان‌ها و معابر موجب جمع شدن حشرات موذی، موش و ... می شود كه این موارد به ضرر ما و جامعه است. اگر فرهنگ حفظ پاكیزگی محیط زندگی در بین افراد جامعه درونی شود و همه نسبت به رعایت آن پایبند باشند، دیگر نیازی به برخورد با این گونه افراد نیست.

وی تصریح کرد: جریمه و مجازات این گونه افراد باید براساس مقتضیات زمان و مكان تدوین شود، شاید پرداخت جریمه نقدی برای بعضی از افراد متخلف مسئله خاصی نباشد و حتی باعث گستاخ شدن آن ها شود. برخورد با این گونه افراد خاطی باید به نوعی امر به معروف و نهی از منكر باشد. می‌بایست به رانندگانی که به این کار نادرست مبادرت می‌نمایند، تذكر داد و با همكاری رسانه‌ها قبیح بودن این موضوع را در جامعه به خوبی نهادینه کرد.


نوع مطلب : مطالب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
شنبه 5 مهر 1393 :: نویسنده : فصل 5

آدرس: تبریز، خ پاستور جدید نبش خ طالقانی ساختمان راد طبقه 3

0413-5406157-58

09142518534

www.cartrashbags.com

email:fasl_5t@yahoo.com

                                                                                                                                                                                                                   

                                                        

                                                              

نوع مطلب : تماس با ما، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

کیسه زباله شمعی خودرو
جنس:  شمعی
رنگ:   متنوع- نقره ای همیشه موجود
نوع بست زیرین:  ریلی- چسبی
بند:  ساده-قلاب دار
حداقل تیراژ:500
مدت زمان تحویل:  بسته به پیک کاری از 15تا45 روز
چاپ : سیلک
رنگ چاپ: تک رنگ
قابلیت: ضد آب
وضعیت: سفارشی
نوع مطلب : معرفی محصول، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

کیسه زباله خودرو شمعی
جنس: سوزنی
رنگ: در رنگبندی متفاوت
حداقل تیراژ: 500
عمر مفید: 4تا5سال
چاپ: سیلک- تک رویه
مشخصات بارز:دوستدار محیط زیست با قابلیت با بازیافت (زیست تخریب پذیر)
وضعیت: سفارشی
نوع مطلب : معرفی محصول، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
پنجشنبه 3 مهر 1393 :: نویسنده : فصل 5
نام محصول :کیسه زباله خودرو
این محصول در رنگهای مختلف موجود میباشد.
وسیله ای مورد نیاز هر خودرو
نگهداری زباله های داخل خودرو
اندازه ی  این محصول 16/5*25 سانتی متر
مناسب برای تمامی خودروها
امکان تخلیه ی آسان
مناسب افرادی که به تمیزی داخل خودرو اهمیت میدهند.
محل نصب: دسته دنده و پشت صندلی
نصب آسان و راحت توسط همه افراد
مورد نیاز هر خانواده و هر ماشین
هدیه ای متفاوت و بسیار کاربردی
کیسه زباله دائمی خودرو موثرترین روش تبلیغات با زمینه ی فرهنگ سازی وحفظ محیط زیست
نوع مطلب : مطالب، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


همه باید ...
طبیعت را نجات دهیم ...
وگرنه خود نیز نجات پیدا نخواهیم کرد...
هر قدم کوچک ما، وقتی با هم جمع شود، اقدامی بسیار عظیم خواهد شد...
حال زمین پیر، زیاد خوش نیست...
فردا دیر است...

نوع مطلب : تصاویر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : تصاویر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : تصاویر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
نوع مطلب : تصاویر، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
با هدف پاكیزگی شهر اهواز، از سوی شهرداری 1000 كیسه زباله خودرو در میان تاكسی های شهر اهواز توزیع شد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، با توجه به اهمیت پاكیزگی شهر و جلوگیری از پراكنده شدن زباله ها در معابر و خیابانها قریب به 1000 كیسه زباله خودرو جهت نصب در تاكسی های شهری تهیه و در ایستگاه های تاكسی در مسیرهای مختلف توزیع شد.
این اقدام با هدف فرهنگسازی پاكیزگی شهر اهواز به انجام رسید و با توجه به اینكه افراد زیادی روزانه تاكسی های شهری استفاده می كنند این كیسه های زباله خودرو به خوبی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
این كار به همت مدیریت آموزش شهروندی شهرداری اهواز انجام شد.


نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
دومین مانور خیابانی توزیع کیسه زباله خودرو در شهر شیراز برگزار شد
شیشه اتومبیل خود را پایین می آورد ، دستش را بیرون می برد تا زباله ای را به بیرون از اتومیبل خود پرتاب کند ؛ این یعنی که از زباله بدش می آید ؛ یک لحظه انگار که توجهش به چیزی جلب شده باشد ، صبر می کند ... کیسه زباله ای به دستش داده می شود ...
به گزارش روابط عمومی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز ، محسور شدن انسانهای گرفتار امروز در زندگی ماشینی ، فشارها و ناراحتی های روانی را برای او به ارمغان آورده ، و این موضوع ناشی از عدم هماهنگی و دور شدن از محیط زیست طبیعی است .

اهمیت پاکسازی محیط‌های شهری نیز مانند محل زندگی و کار بر کسی پوشیده نیست و از این منظر ، شهرداری‌ها به عنوان متولیان این امر، همواره سعی در پاکسازی و آراسته کردن اماکن مختلف دارند .

اما فرهنگ سازی در زمینه حفظ محیط زیست و رعایت بهداشت محیط زیست توسط شهرداری ها ، قطعا ارزش افزونتری دارد چرا که شهرداری ها به عنوان یک نهاد اجتماعی یاددهنده ، وظایفی نیز به منظور ایجاد بسترهایی برای جلب مشارکت شهروندان در زمینه مدیریت شهری دارند.

مسئولیت این امر در شیراز ، یعنی فرهنگ سازی در زمینه های جلب مشارکت مردم در مدیریت شهری ، بر عهده معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز است.

حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز در راستای فرهنگ سازی نظافت و پاکیزگی محیط شهری اقدامات گسترده ای از قبیل برگزاری کلاس های آموزش فرهنگ شهروندی ، چاپ کتابچه ها ، توزیع بروشور ، اجرای تئاتر و ... با همین عنوان را انجام داده است.

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز معتقد است که وجود احساس مسئولیت در شهروندان موجب می شود كه هر شخصی خود را در قبال حفظ امکانات شهری و منابع عمومی شهر مسئول بداند که این امر مشارکت شهروندان را در مدیریت شهری به دنبال دارد.

محمد فرخ زاده با تاکید بر لزوم فرهنگسازی مباحث شهرنشینی گفت : یکی از اقدامات حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز ، مانورهای خیابانی توزیع کیسه زباله است که بر همین اساس ، به تازگی ، مانور خیابانی با توزیع 12 هزار کیسه زباله خودرو در 5 نقطه شیراز با همکاری یگان حفاظت محیط زیست و تشکلهای زیست محیطی برگزارشد.

وی افزود : این برنامه به همت کمیته فرهنگ شهروندی معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز ، برای دومین بار به اجرا در آمد و استقبال خوب شهروندان شیرازی را به دنبال داشت.

فرخ زاده ادامه داد : ما با انجام این اقدام تلاش کردیم به شهروندان یادآوری كنیم كه همانگونه که منزل و فضای داخل خودرو نیاز به پاکیزگی دارد ، محیط شهری ما نیز باید از وجود زباله پاك باشد .

اجرای چنین اقداماتی از سوی متولیان امور فرهنگی در شهر ، نه تنها اقدامی سخت افزاری در راستای حفظ پاکیزگی فضای شهر است بلکه سبب تقویت و گسترش فرهنگ شهرنشینی شده و تلنگری برای برخی از افراد است که در این هیاهوی زندگی ماشینی ، فرهنگ شهروندی را به فراموشی سپرده اند.

اما فرهنگسازی لازم برای کاهش تولید زباله یا تفکیک آن در مبدأ از سوی مسئولان امر برای دستیابی به شهری سالم از آنجا حائز اهمیت است که انسان گرفتار در این زندگی ماشینی و عصر تکنولوژی ، قطعا بر اساس سرشت خود نیازمند حضور در محیط سالم و مناسب است؛ امکانی که قطعا در میان دود و سرب و زباله هایی که دست ساز بشر هستند ، میسر نخواهد شد


نوع مطلب : اخبار، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 2 مهر 1393 :: نویسنده : فصل 5

قیمــــــت انواع کیسه دائمی زباله خودرو کاهش یافـــــــت

به دلیل ثبات نسبی بازار مواد اولیه قیمت انواع کیسه زباله خودرو کاهش یافت

بر همین اساس:

 

 تیراژ

 جنس

 قیمت

 توضیح

 500-1000عدد

 شمعی

 2000تومان

 در صورت چسبدار یا قفلدار بودن200تومان افزایش می یابد.

 5000عدد

 شمعی

 1900تومان

 در صورت چسبدار یا قفلدار بودن200تومان افزایش می یابد.

 10.000عدد

 شمعی

 1800تومان

  در صورت چسبدار یا قفلدار بودن200تومان افزایش می یابد.

 

تیراژ

 جنس

 قیمت

 توضیح

 500-1000عدد

 سوزنی

 1800تومان

--- 

 5000عدد

 سوزنی

 1700تومان

---

 10.000عدد

 سوزنی

 1650تومان

 ---

توضیح:در صورت درخواست نوار سفارشی در جنسهای سوزنی مبلغ 50تومان ویا قفل دار بودن محصول 200تومان به قیمت فوق افزوده می شود.

 

همچنین با توجه با قابلیت سفارشی بودن برخی از ویژه گی ها از جمله قفل بند-طول و سایز و چسب بجای ریل نسبت به استعلام قیمت اقدام فرمایید.

ضمناا با توجه به پیک کاری نوروز و عدم پذیرش سفارش از اول اسفند ماه جهت تحویل قبل عید نسبت به رزرو و یا سفارش درخواست خود اقدام فرمایید.نوع مطلب : قیمت، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 2 مهر 1393 :: نویسنده : فصل 5

کیسه زباله دائمی خودرو
نوع جنس:شمعی
قابل شستشو،ضد آب، بنددار، ریلی
نوع چاپ: سیلک
در رنگهای متنوع
طول عمر:تقریبا4-5 سال
اندازه بند :30سانتی متر
اندازه ی کیسه زباله خودرو:16/5*25
تخلیه ی آسان و نصب آسان
نوع مطلب : معرفی محصول، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic